Connect with Us

5 ngjyrat që po pushtojnë Instagram-in dhe që duhet t’i kemi në gardërobë

Fashion

5 ngjyrat që po pushtojnë Instagram-in dhe që duhet t’i kemi në gardërobë

Publikuar

-

gabimet qe bejme ne veshje

Nëse hyni në grupin e personave që janë të fiksuar pas ngjyrave dhe modës, jeni aty ku duhet të jeni!

Në vijim do iu njohim me 5 ngjyrat më “in” të cilat aktualisht po pushtojnë Instagram-in dhe që ne me patjetër duhet t’i bëjmë pjesë të gardërobës sonë sa më shpejt të jetë e mundur.

Nga ngjyra blu e deri tek ngjyra e mustardës, ju ftojmë t’ju hidhni një sy veshjeve të mëposhtme dhe të jeni të sigurta që do dilni më se të fituara…

Blu

Rozë

Lavander

Jeshile

Mustardë

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: