Connect with Us

Vajzat e këtyre shenjave i  bëjnë djemtë të “thyejnë qafën”/ Këto janë vajzat më elegante  të zodiakut

Kuriozitete

Vajzat e këtyre shenjave i  bëjnë djemtë të “thyejnë qafën”/ Këto janë vajzat më elegante  të zodiakut

Publikuar

-

gra elegante zodiak

Akrepi

Ato janë të freskëta dhe të sigurta. U pëlqejnë shumë veshjet dhe dukja femërore e përshtatshme për çdo event. Kjo pasi duan të duken gjithnjë perfekte. Para se të dalin në rrugë ato kanë një objektiv të qartë edhe nëse do të kushtojë lot ato e kanë të qartë qëllimin dhe do të bëjne çdo gjë për të ecur përpara.

Peshorja

Ato kanë një shije shumë të rafinuar , por objektivi i tyre mbetet gjithnjë rehatia. Si nëna mund të themi se janë gjeni. Janë shumë të dashura dhe flasin me elokuencë. Edhe kur mund të kenë një problem janë gjithnjë gati për ta përballuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Shigjetari

Gratë e shenjës së Shigjetarit janë shumë të guximshme, kjo mund të provohet lehtësisht edhe nga mënyra se si ato vishen. Kanë hijeshinë, e cila i lejon që të veshin çdo gjë dhe të bëjnë përshtypje me çdo gjë që veshin./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: