Connect with Us

“Bihter” nuk ka fat në dashuri/”Nuk ka më kthim pas”

Kryesore Show Biz

“Bihter” nuk ka fat në dashuri/”Nuk ka më kthim pas”

Publikuar

-

Edhe pse lajmi qarkullon prej muajsh, duket se gjithçka është zyrtarizuar.Çifti i famshëm Beren Saat dhe Kenan Dogulu po shkon drejt divorcit. Aktorja dhe këngëtari i njohur po i japin fund marrëdhënies me një divorc të qetë në gjykatë. Sipas mediave turke, për “Bihterin” nuk ka kthim pas.

Në fund të muajit mars, gjykata do të vendosë divorcin dhe nga sa flitet, gjithçka është mbyllur me konsensus. Sipas programit “2.Sayfa”, aktorja dhe këngëtari do të divorcohen me marrëveshje më 28 mars. Menaxheri i 44-vjeçarit Dogulu tha se “çdo martesë ka probleme. Këto nuk janë probleme të pazgjidhshme apo pengesa të pakalueshme”, ndërsa aktorja 35-vjeçare nuk ka dhënë asnjë koment publik për atë që po i ndodh në jetën private.

Beren Saat dhe Kenan Dogulu u martuan në vitin 2014 në dasmën më të përfolur dhe të komentuar të vitit. Pak kohë më parë, mediat turke shkruan edhe për një shtatzëni të mundshme të aktores, por kjo e fundit e mohoi lajmin menjëherë.

Beren Saat është një ndër aktoret më të dashura turke në Shqipëri. Ajo u bë e njohur gjatë serialit “Dashuri e Ndaluar”, ku luante në rolin e Bihterit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: