Connect with Us

Dashuria në largësi/ Tre mënyra për ta mbajtur gjallë

Kuriozitete

Dashuria në largësi/ Tre mënyra për ta mbajtur gjallë

Publikuar

-

keshilla lidhje ne distance

Lejoi të ketë hapsirën e tij

Të gjithë kanë nevojë që të kenë pak hapsirë personale në jetë, partneri yt nuk bën përjashtim. Leri kohë që të takohet me miqtë apo që të argëtohet. Do të të dojë më shumë.

Mos trego që je keq sa herë që flisni

Një grua që tregon një lloj mungese vëmendje ndaj partnerit e çmend atë dhe e bën të jetë shumë më i fiksuar pas saj. Në të njejtën kohë nëse e bëni të ndjehet shumë i rëndësishëm rrezikoni dhe ta humbisni.

Merre lehtë

Në takimin e parë nuk ka kuptim që t’i flasësh për martesë, apo fëmijë thjesht do ta trembësh.  Dashuria e vërtetë shijohet me ngadalë dhe me  hapa të sigurtë. Nëse ai do të të dojë vërtet do t’i fillojë vetë bisedat e tilla kur të jetë momenti i duhur./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: