Connect with Us

Të dashuruar me veten/ Shenjat më  narciziste të zodiakut

Kuriozitete

Të dashuruar me veten/ Shenjat më  narciziste të zodiakut

Publikuar

-

te dashuruar me veten shenjat e zodiakut

Demi

Kjo shenjë lind me një kompleks superioriteti shumë të lartë. Ata kanë mendim shumë të mirë për veten, kjo edhe kur mendimi që ata kanë për veten qendron shumë larg të vërtetës. Ata janë gjithnjë gati për të intimiduar të tjerët. Empatia dhe sjellja e mirë me të tjerët duket se janë kafshë mitologjike për ta.

Luani

Luani është i dashuruar, jo vetëm me veten, por edhe me pasqyrën. Në momentin kur nuk mund ta shfrytëzojnë më dikë, ata do ta zhdukin nga jeta e tyre pa e menduar dy herë.  Luani është tipi i njeriut që flet keq për ishin teksa mundohet t’i fitojë zemrën partnerit, apo partneres së re.

Bricjapi

Bricjapi mendon se  qeverisja e botës është më e pakta që meriton. Ata i urrejnë njerëzit që nuk dorëzohen para mençurisë dhe hijeshisë së tyre. Kur nënvlersohen planifikojnë pa humbur kohë një plan të detajuar hakmarrje./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Pamje mahnitëse/ 15 vendet më të vizituara nga turistët

Publikuar

-

Nga

Faqja e njohur Uber ka përpiluar një listë me 15 vendet më të vizituara nga amerikanët. Meksika është ajo që kryeson listën, opor në mesin e këtyre vendeve gjenden dhe 6 vende europiane. Kjo listë i përket raportit të këtij viti i cili është realizuar në bazë të dhënave në Data Baze. Për më tepër […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

E thonë psikologët: Bëni mirë të mos i puthni fëmijët në buzë/ Këto janë 3 arsyet e forta pse nuk duhet ta bëni këtë veprim

Publikuar

-

Nga

Kohë më parë Victoria Beckham postoi një foto të së bijës Brooklyn teksa puthte në buzë të atin, David Beckham. Ajo i uroi ditëlindjen në këtë mënyrë vazjës por rrjeti shpërtheu në kritika për të, duke thënë se nuk është aspak e hijshme dhe e shëndetshme për fëmijën. Në fakt këtë gjë e pohojnë dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

“Njerëzit mendonin se isha e adoptuar”/ Njihuni me dy binjaket më të çuditshme në botë

Publikuar

-

Nga

Motrat 20 vjeçare nga Mbretëria e Bashkuar kanë fituar famë falë dallimeve të tyre të habitshme. Edhe pse kanë të njëjtën datë lindjeje pamja e tyre nuk e tregon aspak faktin se janë motra, aq më pak binjake. Siç është raportuar nga Inside Edition mamaja e Marias dhe Lucit është nga Jamaica ndërsa babai i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Duart tuaja ndryshojnë ngjyrë nga i ftohti/ Ja çfarë paralajmëron kjo shenjë për shëndetin tuaj

Publikuar

-

Nga

Ju ka ndodhur që të dilni jashtë në një ditë të ftohtë dimri pa dorashka dhe me siguri gishtat tuaj kanë marrë një ngjyrë të zbehtë apo të bardhë. Kjo është diçka e zakonshme pasi kjo u ndodh shumë njerëzve, ku pas ngrohjes ata kthehen në ngjyrën normale. Por për disa njerëz kjo mund të […]

LEXO TE PLOTE