Connect with Us

Të lindurit në pranverë/ Ja tiparet dalluese të tyre

Kuriozitete

Të lindurit në pranverë/ Ja tiparet dalluese të tyre

Publikuar

-

te lindur ne pranvere

Janë shumë zbavitës

Ata i karakterizon humori, janë gjithnjë të qeshur pavarësisht asaj çka ndodh përreth. Kanë gjithashtu një sens humori të cilin e tregojnë në çdo rast, sidomos kur janë të rrethuar nga miq dhe të afërm.Kanë një prezencë të adhurueshme dhe është gëzim ti qendrosh afër.

Kanë ndikim mbi të tjerët

Janë njerëz të pasur me karizmë dhe janë të aftë për të ndikuar botën në mënyrë surprizuese.
Janë lider të lindur dhe imitohen nga ata, të cilët dëshirojnë të jenë si ta. Mendojnë mirë dhe janë gjithnjë nën kontroll të mendimeve dhe veprimeve të tyre.

Kanë vetëbesim

Vështirë se kërkojnë ndihmë, preferojnë që të bëjnë gjithëçka vetë dhe të kenë situatën totalisht nën kontroll. Nuk miqësohen shpejt dhe nuk e hapin zemrën me të gjithë, megjithëse janë besnikë. Në fund vetmia nuk i tremb./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: