Connect with Us

Ngjarja shokuese/Mësuesja akuzohet për marrëdhënie intime me 15 vjeçarin

Kryesore Show Biz

Ngjarja shokuese/Mësuesja akuzohet për marrëdhënie intime me 15 vjeçarin

Publikuar

-

mesuesi frymezues

Nje ngjarje ka tronditur opinionin publik italian, pas denoncimit të minorenit 15 vjeçar, se mësuesja e tij 31 vjecare ka kryer marrëdhënie seksuale me të,në Prato,Itali.Mësuesja është e martuar dhe ka një djalë  tjetër, 11 vjeç, me bashkëshortin e saj.Ngjarja është zbardhur nga prindërit e tij, të preokupuar për djalin e tyre që prej disa javësh ishte nën një tronditje të fortë psikologjike.

Analizat e ADN kanë vërtetuar atësinë e minorenit të fëmijës së dytë, 5 muajsh.

Mike e familjes së minorenit, 31 vjeçare punonte si infermiere në një strukturë spitalore, por si njohëse e mirë e disa gjuhëve të huaja ishte ofruar t’i jepte leksione private të gjuhës angleze.

Gjatë marrjes në pyetje mësuesja nuk ka mohuar asgjë dhe hetimet e policisë italiane kanë vërtetuar se aktet seksuale kanë nisur qysh kur djali ishte 13 vjeç, fakt që ka çuar në ndryshimin e akuzës nga akte seksuale me një minoren në dhunë seksuale ndaj një minoreni.

Ai i ka rrëfyer gjithçka ka ndodhur dhe kërcënimin e vazhdueshëm  të 31 vjeçares, e cila kërkonte ta kishte çdo ditë pranë vetes.

Tronditjen më të madhe adoleshenti e ka marrë pasi mësuesja i ka treguar se fëmija i dytë ishte i tij.

Autoritetet italiane kanë vënë nën hetim dhe bashkëshortin e saj, i cili ka pranuar se ishte në dijeni të marrëdhënies jashtë martesore dhe se fëmija i dytë nuk ishte i tij. Madje bashkëshorti ka shoqëruar 31 vjeçaren gjatë gjithë fazës së marrjes në pyetje në Prokurori.

Aktualisht mësuesja ndodhet në arrest shtëpiak në pritje të procesit gjyqësor. Autoritetet italiane shprehen të rezervuar se kanë mjaft prova ndaj akuzës së ngritur të dhunës seksuale ndaj një minoreni.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: