Connect with Us

Ju themi 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset e bardha këtë sezon

Fashion

Ju themi 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset e bardha këtë sezon

Publikuar

-

Trendet e xhinseve ndryshojnë, por ka një stil që është esencial sa herë që vjen pranvera dhe vera: pantallonat e bardha!

Gjithmonë jemi të hapura për të mësuar mënyra të reja kombinimi, të frymëzuara nga stili i rrugës apo edhe nga të famshmet.

Këtu keni disa arsye pse duhet të hiqni dorë për pak kohë nga xhinset blu, për t’i zëvendësuar me të bardhat.

Dhe ja 5 mënyra si t’i kombinoni:

1.Me një bluzë të ngjyrosur

2.Me bluzë të bardhë

3.Me rroba banje trup

4.Me bluza me ngjyra të ndezura (neon)

5.Me bluze që ka detaje shkrimi/marka/slogane

Burimi: Glamour

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: