Connect with Us

“Maksimumi i argëtimit tim tani është divani”/Moderatorja shqiptare rrëfen sakrificat që ka bërë për punën

Kryesore Show Biz

“Maksimumi i argëtimit tim tani është divani”/Moderatorja shqiptare rrëfen sakrificat që ka bërë për punën

Publikuar

-

“Maksimumi i argëtimit tim tani është divani, televizori ndezur, 1 milion ushqime tek tavolina ngjitur me divanin”, tregon moderatorja.

E ftuar në emisionin “Tag”, Shkira foli për eksperiencën e saj si moderatore e programit “E diell”. Për të s’është aspak e lehtë pasi i është dashur të heqë dorë nga shumë gjëra, si pijet alkoolike apo daljet në darkë.

Por gjithashtu, ajo duket se ka hequr dorë edhe nga lidhjet, pasi nuk ka më kohë.

“Kam lënë edhe gjëra të tjera, gjëra që fillojnë me ‘S’ që kur ka filluar ‘E diell’. Nuk kam pasur realisht nerva dhe kohë fare për t’u marr me asnjë njeri. E vetmja gjë që dua pas pune është të kthehem në shtëpi, të rri vetëm dhe të fle”, tregon ajo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: