Connect with Us

Të dashuruara pas fustaneve? Ja cili është trendy i 2019-ës

Fashion

Të dashuruara pas fustaneve? Ja cili është trendy i 2019-ës

Publikuar

-

Siç thonë stilistë të ndryshëm, një fustan me pika nuk duhet të mungojë kurrë në gardërobë pasi hyn në listën e veshjeve që “duhet” t’i kemi!

Nëse jeni të dashuruara pas fustaneve dhe mezi prisni të zbuloni cili është trendi i 2019-ës, jeni në vendin e duhur!

Ju bëjmë me dije se janë të gjitha llojet e fustaneve me pika, ato të cilat pritet të bëjnë namin këtë verë.

Disa mund t’i vishni në plazh, disa të tjerë në zyrë…ku të dëshironi.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Fotot- E përjashtuan nga klani Kardashian/ Jordyn Woods kopjon Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Tashmë ajo është jashtë klanit Kardashian dhe Jenner. Por influenca e tyre shihet në rrjetin social të Jordyn Woods e cila është shfaqur e veshur si Kim Kardashian. 22 vjeçarja ka veshur një fustan prej lëkurës së gjarprit njësoj si 39 vjeçarja Kim Kardashian një vit më parë. Ajo ka treguar linjat e saj bombastike […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ylli i televizionit më seksi se kurrë/ Fotot e saj të fundit po bëjnë namin në rrjetet sociale

Publikuar

-

Nga

India Reynolds është bërë e njohur në reality shown e famshëm Love Islands. Bukuroshja brune është kthyer në  një modele pasi reklamon bikini apo veshje të ndryshme intime. 29 vjeçarja ka çmendur ndjekësit teksa është shfaqur shumë seksi me të brendshme. India uk ka nguruar të tregojë linjat e saj perfekte. Për më tepër shihni […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Piercings janë aksesori më i lezetshëm i bukurisë për vitin 2020

Publikuar

-

Nga

Nëse i keni hedhur një sy Instagramit kohët e fundit patjetër keni vënë re që piercings janë ato që do të pushtojnë vitin 2020. Tendencat e reja të këtyre aksesëorëve janë unike dhe do të dashuroheni menjëherë me to. Këtë herë risia është që nuk do të bëni më një shpim të vetëm por disa […]

LEXO TE PLOTE