Connect with Us

“Familja është trashëgimia më e shtrenjtë”/Nexhmije Hoxha shfaqet në videon e Rezarta Shkurtës

Kryesore Show Biz

“Familja është trashëgimia më e shtrenjtë”/Nexhmije Hoxha shfaqet në videon e Rezarta Shkurtës

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Rezarta Shkurta është e martuar me Ermal Hoxhën me të cilin ka një vajzë të quajtur Hera.

Herë pas here Rezarta publikon foto apo video ku shfaqet vajza e saj pranë  stërgjyshes Nexhmije Hoxha, mirëpo ndjekësit në Instagram nuk i presin aspak mirë.

Në postimet në fjalë gjithnjë vërshojnë reagime shumë negative nga persona të ndryshëm, mirëpo ditën e sotme Shkurta u ka paraprirë atyre, duke bllokuar komentet.

Në këtë mënyrë, askush nuk mundet të shprehë mendimin e tij në videon që ka bërë publike. Krah saj ajo shkruan: “Nuk ka lumturi më të madhe nga thellësia e shpirtit për mua si nënë, që vogëlushja ime ka këto kujtime të paçmueshme me stërgjyshen e saj, që numëron denjësisht 98 vite. Familja është trashëgimia më e shtrenjtë!”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: