Connect with Us

Pas akuzave se ishin të dashura,këngëtares së “Spice Girls” i vjen në majë të hundës dhe reagon publikisht

Kryesore Show Biz

Pas akuzave se ishin të dashura,këngëtares së “Spice Girls” i vjen në majë të hundës dhe reagon publikisht

Publikuar

-

Një javë pasi Mel B bëri deklaratën shokuese se ka kryer marrëdhënie seksuale me shoqen e saj, në kohën kur ishin pjesë e grupit “Spice Girls”, Geri Horner vendos të reagojë për herë të parë.

46-vjeçarja u shpreh se ndihej e lënduar nga thashethemet për marrëdhënien e tyre dhe vendosi që të ecte përpara.

Përfaqësuesi i saj në një deklarate të dërguar për “MailOnline” shkruan se, Geri thekson dashurinë për katër ish-shoqet e saj të grupit, ndërsa shprehet se mezi po priste nisjen e turneut.

“Ishte shumë zhgënjyese të lexoje sërish gjithë ato thashetheme, veçanërisht në Ditën e Nënës gjatë gjithë kohës. Geri i do ‘Spice Girls’: Emma-n, Mel B, Mel C dhe Victoria-n. Geri do të donte që fansat të dinë se ajo që është raportuar kohët e fundit thjesht nuk është e vërtetë dhe ka qenë shumë e dëmshme për familjen e saj. Ajo mezi po pret që takojë vajzat dhe të gjithë fansat gjatë turneut, të kalojnë një kohë të bukur dhe të bëjnë kujtime të reja”, thuhet në deklaratë.

 

Ajo është nëna e dy fëmijëve, vajzës Bluebell, 12 vjeçe dhe djalit Monty, 2 vjeç.

Reagimi i saj vjen pas thashethemeve se ajo që ndodhi mes Geri-t dhe Mel B nuk ishte vetëm një herë, por marrëdhënia e tyre zgjati të paktën 1 vit.

Burimi: Daily Mail

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: