Connect with Us

A është hakmarrë duke ulur çmimet e produkteve kozmetike? Përgjigjet për herë të parë Kylie Jenner

Kryesore Show Biz

A është hakmarrë duke ulur çmimet e produkteve kozmetike? Përgjigjet për herë të parë Kylie Jenner

Publikuar

-

Jordyn Woods dhe Kylie Jenner kanë qenë të pandashme derisa u bë publik skandali i madh i tradhtisë mes 21-vjeçares dhe Tristan Thompson i cili ka qenë partneri i Khloe Kardashian.

Jo vetëm që u shkatërrua një familje, por edhe një shoqëri e cila ka zgjatur për vite me radhë u ndërpre në mes.

Fillimisht pasi gjithçka u bë publike, Kylie e dëboi nga shtëpia e saj Woods dhe më pas ndodhi diçka që u përfol në gjithë rrjetin.

Produktet e kozmetikës për të cilat bashkëpunuan dy ish-shoqet e ngushta, linja e të cilave quhet “Jordy Lip Kit”, patën një ulje drastike të çmimeve, nga 27$ në 13.50$.

Pas kësaj, të gjithë gishtat filluan të drejtoheshin nga Kylie! Shumë persona ndanin mendimin se ajo uli çmimet si shenjë hakmarrjeje ndaj Jordyn.

Mirëpo përgjatë një interviste për “The New York Times” bukuroshja e cila është nënë e një vogëlushjeje të quajtur Stormi, ka deklaruar se asgjë nuk është e vërtetë nga ato që thuhen lart e poshtë: “Nuk është në karakterin tim. Nuk do ta bëja kurrë diçka të tillë dhe kur e pashë që çmimet ishin ulur, u befasova!”

Rikujtojmë se pas skandalit, dy ish-mikeshat e ngushta kanë pasur shumë pak komunikim me njëra-tjetrën, ka raportuar një burim për “People”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: