Connect with Us

Shakaja pa kripë e artistit tërbon fansat/ Nuk bëhet shaka me këto gjëra

Showbizz

Shakaja pa kripë e artistit tërbon fansat/ Nuk bëhet shaka me këto gjëra

Publikuar

-

Shumë persona nuk e kanë marrë me sportivitet shakanë e Justin Bieber ditën e 1 Prillit që njihet edhe si dita e gënjeshtrave.

25 vjeçari postoi imazhin e një ekoje në instagram, pa ndonjë fjalë sqaruese, kjo u krijoi fansave  duke i bërë fansat të mendonin se partnerja e tij  Hailey Baldëin mund të ishte në pritje të ëmbël.

Më pas çdo shpërtheu, në komente të cilat ose i ofronin çiftit dashuri dhe mbështetje, apo pyesnin nëse ishte e vërtetë, apo ishte një shaka për 1 Prill.

Më pas kur Bieber e pranoi që ishte shaka, rrjeti shpërtheu me komente të cilat sulmonin çiftin.

Gjithsesi ai nuk u mjaftua me kaq, pas disa orësh postoi fotot e gruas së tij, ku ajo dukej e rrethuar nga tre mjekë që i preknin barkun. Fotot u postuan me mbishkrimin  “ Meqë menduat se ishte shaka për 1 prillin”

Më pas ai e pranoi sërish që ishte reng për 1 prillin. Disa fansa e duartrokitën për idenë gjeniale, ndërsa disa të tjerët tepër të revoltuar komentuan duke thënë se nuk bëhet shaka me gjëra të tilla./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: