Connect with Us

“Do të marrim masa”/Këngëtari akuzon kolegen e tij për vjedhje

Kryesore Show Biz

“Do të marrim masa”/Këngëtari akuzon kolegen e tij për vjedhje

Publikuar

-

Përmes një postimi të bërë në Instagram,këngëtari Valton Krasniq,i ai thotë se reperja Melinda ka huazuar këngën “Lei Lei”, një këngë e cila vite më parë u bë hit dhe u transmetua edhe në MTV.

Melinda ka vetëm pak kohë që ka publikuar këngën “Çifteli” dhe Valtoni i referohet pikërisht kësaj të fundit kur thotë se është marrë pa leje dhe se do të marrë masa për tu kujdesur personalisht.

“Kjo këngë me titullin ‘Çifteli’ nga Këngëtarja Melinda Ademi është huazuar nga kënga ime ‘Lei Lei, Mos më provoko’ të cilën në vitin 2004 kam pas suksese të mëdha në Top lista si Viva Mtv charts. Kjo këngë është lancuar pa lejen e @valtonmusic. Në këtë rast gjithë stafi i Valtonmusic si dhe unë personalisht Valton Krasniqi do të kujdesem”.

Më poshtë mund të bëni krahasimin e dy këngëve:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: