Connect with Us

Shpëtoi për mrekulli/Video tronditëse kur luani kafshon trajnerin e cirkut në mes të shfaqjes

Life Style

Shpëtoi për mrekulli/Video tronditëse kur luani kafshon trajnerin e cirkut në mes të shfaqjes

Publikuar

-

Ky është një moment tronditës kur një luan papritur sulmon trajnerin e cikut para audiencës, ku kishte fëmijë dhe të rritur, në Lugansk të Ukrainës.

Turma nisi të bërtiste nga frika kur trajneri i njohur, Hamada Kouta, u kafshua nga luani.

Videoja tregon momentin kur 32-vjeçari u hodh përtokë nga luani, i cili në mënyrë të papritur u bë agresiv.

Ai u dëmtua në krah, në këmbë dhe në pjesën e kurrizit, para se të menaxhonte të luftonte grabitqarin.

Kouta, i cili është me origjinë nga Egjipti, por ka punuar në ciqet ruse për shumë vite, luftoi me luanin që më pas u zmbraps dhe vrapoi jashtë skenës.

“Kur hyri i bëra thirrje që të ulej, por ai refuzoi. Eca pak hapa pas, kishte një mbajtëse, u pengova dhe u rrëzova. Luani u hodh dhe më kafshoi, por falë Zotit jo në pjesën e qafës. Më pas më la. U lëndova te kurrizi, krahu dhe këmba. Shenjat e dy gërvishtjeve dhe një dhëmbi i kam në këmbë, kam shenja dhëmbësh në krah dhe një shenjë dhembi 4 cm të thellë në kurriz”, tregoi Kouta.

Pavarësisht se kishte gjak nëpër trup, ai rinis shfaqjen nga e para sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

 

Burimi: Daily Mail

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE