Connect with Us

18 vite të bashkuar në trup/Binjakët nuk pranojnë që të ndahen

Kryesore Show Biz

18 vite të bashkuar në trup/Binjakët nuk pranojnë që të ndahen

Publikuar

-

Binjakët, nga një fshat i largët në Indinë qendrore, festojnë sot 18-vjetorin dhe janë të lumtur që nuk kanë pranuar të ndahen.Vëllezërit janë të bashkuar që nga mesi e sipër dhe ndajnë një stomak dy këmbë dhe 4 krahë. Ndërsa, mushkëritë dhe zemrat i kanë të ndara.

Vëllezërit e njohur nga India Shivanath dhe Shivram Sahumorën para 4 vitesh disa oferta nga mjekë të ndryshëm që të ndahesh nga njëri-tjetri, por nuk pranuan.

Ata tashmë janë shumë të mëdhenj për t’iu nënshtruar operacionit, por janë shprehur se janë shumë të lumtur me vendimin që kanë marrë përpara 4 vitesh.

 

Adoleshentët besojnë se gjendja e tyre është një dhuratë nga Zoti dhe ata nuk duan të bëjnë asgjë për ta ndryshuar.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: