Connect with Us

Pas thyerjes së rregullave, mbretëresha Elizabeth i ndalon rreptësisht këtë gjë Meghan

Kryesore Show Biz

Pas thyerjes së rregullave, mbretëresha Elizabeth i ndalon rreptësisht këtë gjë Meghan

Publikuar

-

Sikurse raportojnë mediat e huaja, Princ Harry ka hatërmbetje me Mbretëreshën Elizabeth.

Sikuse bëhet me dije nga “Daily Mail”, Mbretëresha e Anglisë nuk lejon që dukesha e Sussex të përdorë disa nga bizhuteritë e koleksionit mbretëror.

Vendimi u mor nga vetë Mbretëresha Elizabeth pasi u zhgënjye nga sjellja kërkuese e Meghan-it. Sikurse është raportuar, mësohet se Prince Harry pak para martesës së tij, i ka thënë stafit: “Çfarëdo që kërkon Meghan, e merr”.

Mbretëresha ka ndaluar Dukeshën e Sussex-it të vendosë disa nga bizhuteritë më të çmuara, nga koleksioni i saj mbretëror.

Kështu, disa prej aksesorëve më të çmuar, që jepen vetëm me lejen e Mbretëreshës, nuk do t’i shohim të vendosen nga Meghan Markle.

Pallati Buckingham thuhet se po zbaton rregulla të reja rigoroze ndaj Meghan-it, në përpjekje për të ruajtur rendin, hierarkinë dhe përparësitë brenda familjes mbretërore.

Lidhur me këtë situatë burimi raporton se, Princi Harry ndihet shumë i mërzitur. Ndërkohë që nga ana tjetër Kate Middleton lejohet që t’i përdorë bizhuteritë e këtij koleksioni.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: