Connect with Us

E pabesueshme/Filmon veten duke u puthur me motrën vetëm për…

Kryesore Show Biz

E pabesueshme/Filmon veten duke u puthur me motrën vetëm për…

Publikuar

-

shenja horoskopi-puthje

Më 20 mars, Chris ndau një foto ku kishte dalë bashkë me motrën në Instagram duke u zotuar se nëse fotoja merrte mbi 30,000 pëlqime, ata të dy do të shfaqeshin duke u puthur para kamerës.

Pasi fotoja i mori pëlqimet, YouTube-r i quajtur Chris Monroe filmoi një video ku shfaqej duke u puthur me një vajzë të cilën ai pretendon se është gjysmë motra e tij.

Por nuk dihet me siguri nëse vajza në video është vërtet motra e tij, pasi si provë janë vetëm fjalët e tij. Kjo video ka shkaktuar shumë zemërim në internet dhe komente negative.

Burimi:https://www.unilad.co.uk/viral/youtuber-shares-video-of-him-kissing-his-sister-for-a-prank/?source=facebook

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: