Connect with Us

“Ndonjëherë duan veç të flasin”/Prostituta rrëfen “sekretet” e punës

Kryesore Show Biz

“Ndonjëherë duan veç të flasin”/Prostituta rrëfen “sekretet” e punës

Publikuar

-

Një prostitutë e quajtur Xhesi ka rrëfyer sekretet se çfarë ndodh gjatë punës për Cambridge News, dhe duke pranuar se punonjëset përballen shpesh me kërkesa nga më të çuditshmet seksuale, disa prej të cilave mund t’ju lënë gojëhapur.

Në listën e fantazive të britanikëve, referuar një sondazhi online, mbizotërojnë seksi me persona VIP, seksi me ishin, etj.

Ajo ka rrëfyer:

Ka shumë burra që nuk duan fare seks, por thjesht të flasin me dikë. E di që mund të tingëllojë klishe, por është e vërtetë.”
Më vjen një mendje një burrë i cili donte ta shkelmoja mes këmbëve dhe të largohej më pas. Ishte i gatshëm të më paguante 80 paund vetëm për kaq.”
Një i moshuar dikur më vishte me rroba kukullash, ose si robot dhe më pas i pëlqente të më drejtonte një telekomandë dhe të shtirej sikur po më kontrollonte.”
Disave u pëlqejnë skenat e përdhunimit.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: