Connect with Us

E pabesueshme/Ky është shqiptari me fat që do jetë i ftuar në ‘The Ellen Show’

Kryesore Show Biz

E pabesueshme/Ky është shqiptari me fat që do jetë i ftuar në ‘The Ellen Show’

Publikuar

-

Ai së fundmi është bërë i famshëm dhe jashtë kufijve shqiptarë, dhe është një ndër personazhet më të kërkuar nga vajzat e showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për makeup artistin e njohur, Arbër Bytyqi, i cili në Shqipëri është shumë i njohur. dhe pasi doli në  gazeta britanike “Insider” grimjeri shqiptar është ftuar në emisionin e njohur ‘The Ellen Show’.

Në një intervistë për emisionin ‘Prive’ ai ka rrëfyer 10 gjerat që nuk i dinim për të. Arbën ka zbuluar se ai është ftuar në emisionin e Ellen Degeneres, një nga emisionet më të famshëm në botë.

“Ka ndodhur një bujë kohët e fundit nëpër media ku janë përhapur transformimet e mija. Pak a shumë ka ndodhur papritur, kur një mëngjes zgjohesh e merr një telefonat prej ‘The Insader’ ose ‘Brightside’. Madje kam marr një email dhe më pas një telefonat nga një gazetar i ‘The Ellen Show’, domethënë ka qenë e pabesueshme, nuk e dija a të gëzohesha, a të qaja. Kështu që shumë shpejt kemi për të pasur edhe një reportazh të shkurtër që do të përgatitet për ‘Ellen Show’, për arsye se unë nuk mund të shkoj për shkak të vizës.”, ka përfunduar Arbëri./Burimi:prive

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: