Connect with Us

“Ujë dhe sapun”/Cilat janë VIP-at shqiptare që guxuan dhe u shfaqën pa make-up?

Kryesore Show Biz

“Ujë dhe sapun”/Cilat janë VIP-at shqiptare që guxuan dhe u shfaqën pa make-up?

Publikuar

-

Disa nuk dalin nga shtëpia pa vendosur pak rimel dhe një të kuq buzësh. Ka dhe nga ato, që zgjohen në mëngjes posaçërisht për të bërë makeup, madje së fundmi është në modë që të vendosësh aq grim sa të dukesh shumë natyrale.

Jemi mësuar që vajzat e showbizzit shqiptar t’i shikojmë të kuruara në daljet e tyre publike dhe duhet të duken bukur në varësi të eventit ku janë pjesë. Megjithatë jo çdo moment i ditës së tyre ka si kusht të qenurit e grimuar. Por shumë herë ata kanë ‘guxuar’ duke postuar foto pa make up në rrjetet sociale ose ndryshe “ujë dhe sapun”.

Këto personazhe shqiptare kanë postuar në profilet e tyre në Instagram fotot e tyre pa make up dhe CNA.al i sjell për ju më poshtë:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: