Connect with Us

Zbulohen më në fund/Cilat janë 3 shenjat që nuk e kanë mendjen për lidhje serioze

Kuriozitete

Zbulohen më në fund/Cilat janë 3 shenjat që nuk e kanë mendjen për lidhje serioze

Publikuar

-

muaj i zjarrte horoskop

Bricjapi

Ata të Bricjapit nuk kanë as frikë as turp kur flasin për seksin. Bricjapi është një shenjë e rrezikshme e zodiakut në shtrat dhe për ta intimiteti është shumë i rëndësishëm.

Shigjetari

Gjithkush që ka qenë me një Shigjetar e di se ata janë shumë të dashur. Ata janë gjithmonë të gatshëm të kënaqin partnerin e tyre pa marrë parasysh se çfarë dite të lodhur kanë pasur.

Për ata të Shigjetarit, seksi është mënyra më e mirë për t’u lidhur me njerëzit. Adrenalina është ajo që i ngacmon ata më së shumti.

Akrepi

Është shumë e vërtetë se Akrepi është një nga shenjat më të zymta të zodiakut, por është gjithashtu një nga aventurat më të mëdhenj.

Ata kanë një strukturë të madhe fjalësh, të cilat ndihmojnë për të kënaqur dhe kapur personin tjetër. Ata duan të përjetojnë gjëra të reja dhe një nga prioritetet e tyre është seksi.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: