Connect with Us

E pabesueshme/39 vjeçarja fejohet me shokun e djalit, mezi presin të martohen

Kuriozitete

E pabesueshme/39 vjeçarja fejohet me shokun e djalit, mezi presin të martohen

Publikuar

-

18-vjeçari Chase Gabbard e takoi për herë të parë nënën e tre fëmijëve, Jaimee Brown, 39-vjeçare, kur ai ishte 11 vjeç.Në këtë kohë ai ishte bërë shok me djalin e saj Jaice, i cili tashmë është 16-vjeç.Kur mbushi 18-vjeç Chase mori guximin dhe e puthi nënën e shokut të tij dhe prej asaj ditë ata janë bashkë.

Dyshja, të cilët kanë 21 vite diferencë mes tyre, kaluan vite me radhë duke njohur njëri-tjetrin dhe nisën të afroheshin në vitin 2013 kur nisën vrapin për të humbur peshë.

Jaimee u shpreh:

Nuk e kisha idenë për Chase apo ndjenjat e mia për të derisa ai më puthi. Ishte shok total, por që atëherë ne jemi bërë të pandashëm.”/Burimi:https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6902303/Handyman-18-ENGAGED-best-friends-mother-39.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR0UBOK5J9xBVbRt11jPWPnnRvzwbHyntpzKGfPW8kCXgX8YaHx_v0AKnak

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Këpucët me taka nuk dëmtojnë vetëm këmbët/ Këto janë 3 pjesët e trupit që rrezikojnë të dëmtohen nëse i mbani veshur për një kohë të gjatë

Publikuar

-

Nga

71 përqind e femrave kanë dhimbje të madhe tek këmbët kur qëndrojnë gjatë mbi këpucët me taka.  Por nuk ndikojnë negativisht vetëm tek këmbët por edhe në pjesë të tjera të trupit siç janë legeni, gjunjët dhe shpina. Kur vishni taka balanca juaj e trupit nuk është e drejtë. Duke qëndruar për shumë kohë mbi […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-10 fakte rreth gjeneve që shpjegojnë gjithë jetën tonë

Publikuar

-

Nga

Gjenet tona na bëjnë ato që jemi dhe përcaktojnë shumë situata në jetën tonë. Për të kuptuar ADN është si të zgjidhësh një mister që hedh dritë në shumë gjëra të zakonshme që na ndodhin. Për shembull, shkencëtarët zbulojnë se si gjenet tona mund të ndikojnë në zakonet tona të ngrënies, pse mund të jetë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

2020 po troket/ Këto janë destinacionet që nuk duhet t’i lini pa vizituar vitin e ardhshëm

Publikuar

-

Nga

Ekzistojnë 2 lloj njerëzish në këtë botë: ata që ndërmarrin udhëtime në minutën e funsit dhe ata që planifikojnë një udhëtim disa kohë më parë. Disa njerëz pëlqejnë udhëtimet e shkurtëra dhe vendosin të kalojnë disa ditë pushime për të kaluar kohën e tyre të lirë. Ndërsa disa të tjerë zgjedhin udhëtimet e gjata dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

6 arsyet pse nuk duhet të flini në anën tuaj të djathtë/ Ndikojnë në shëndet

Publikuar

-

Nga

Disa nga problemet më të rënda kronike si urth dhe dhimbja e shpinës mund të shkaktohen nga fjetja në anën e gabuar. Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është të shijosh një gjumë të mirë gjatë natës. Bright Side zbuloi se si disa nga problemet me të cilat ndeshemi në jetën tonë mund […]

LEXO TE PLOTE