Connect with Us

“Kërceva mbi tavolinë dhe bërtisja!”/Kim Kardashian rrëfen reagimin epik pas incidentit me të birin

Kryesore Show Biz

“Kërceva mbi tavolinë dhe bërtisja!”/Kim Kardashian rrëfen reagimin epik pas incidentit me të birin

Publikuar

-

Kur vjen puna tek dramat familjare, Kim Kardashian është ajo e cila e dramatizon më shumë situatën.

Nëse nuk iu ka ndodhur që të shihni reagimet e saj në “Keeping Up With the Kardashians”, mjafton të lexoni dy statuset që ka bërë në Twitter.

Mirëpo një prej fansave i ka qëlluar që të shohë një tjetër anë të personalitetit të Kim, e cila në një situatë të caktuar gjatë një episodi të “KUWTK” ka qëndruar e qetë teksa po bindte bashkëshortin e saj Kanye West për t’u transferuar familjarisht në Chicago.

“Kim është kaq e qetë, a mundet të më mësojë mua ajo si të jem aq e qetë?”- shkruan një nga ndjekësit e saj në Twitter.

Dhe pikërisht në këtë pikë, ka reaguar 38-vjeçarja dhe ka pohuar publikisht se kur një nga fëmijët e saj lëndohet ajo ulëret dhe përhap panik.

“E bëra këtë fundjavë kur Sainty im pati një reaksion alergjik dhe unë kërceva mbi tavolinë dhe kalova si të ishte një pengesë. Duke ulëritur telefonova 911-ën dhe Khloe-it iu desh që të më qetësonte”, shkruan ndër të tjera Kim.

38-vjeçarja së bashku me Kanye janë prindër të 5-vjeçares North, 3-vjeçarit Saint dhe vogëlushes 14-muajshe Chicago, ndërkohë janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt që do të vijë në jetë nga një nënë surrogate.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: