Connect with Us

“Koha kur kisha faqe buçko”/Mjeku më seksi në botë poston foton si ka qënë para famës

Kryesore Show Biz

“Koha kur kisha faqe buçko”/Mjeku më seksi në botë poston foton si ka qënë para famës

Publikuar

-

Fotot e Yazan Ismailin çmendën vajzat me pamjen dhe trupin me muskuj.Por para se të bëhej i famshëm Yazan nuk ka qenë kaq bukurosh sa sot dhe këtë e ka zbuluar vetë ai me një foto të postuar në Instagram.

Ai ka treguar transformimin që ka pësuar nga vitit 2013 në 2019 dhe i ka lënë fansat të habitur.

“Gjeta këtë perlë të vjetër nga koha kur kisha faqe buçko. Duken si 10 vjet, por kanë kaluar vetëm 5 vjet. Në foton e majtë isha 22 vjeç në vit të 4 të Universitetit të Mjekësisë. Mezi prisja që të diplomohesha. Çdo hap në këtë karrierë të gjatë ka sfidat e veta unike dhe uljet e ngritjet. Ju keni fuqinë ta realizoni në mënyrën që dëshironi. Gjithmonë bëni më të mirën nga e tashmja, pavarësisht se sa i zënë jeni në jetë”, shkruan Yazan i cili jeton dhe vepron në Ohio.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: