Connect with Us

Video+18/Pasi harroi kamerën ndezur, zbulon tradhtinë e gruas me kryetarin e bashkisë

Kryesore Show Biz

Video+18/Pasi harroi kamerën ndezur, zbulon tradhtinë e gruas me kryetarin e bashkisë

Publikuar

-

Një burrë në Kinë e kishte lënë kamerën e makinës në shtëpi duke menduar se ishte prishur, por si duket ajo punonte dhe ka zbuluar aksidentalisht se gruaja me të cilën kishte 20 vite i martuar,e tradhtonte me kryetarin e bashkisë.

Pamjet e filmuar përballë derës, tregojnë bashkëshorten e zotit Yang duke u përqafuar dhe puthur me një burrë tjetër.

Sipas dëshmisë së burrit të saj, ai ishte miku i tij i ngushtë, njëherësh edhe kryetar i bashkisë së qytetit Mudanjiang.

Pamjet janë filmuar në gusht të vitit 2016, por vetëm së fundmi janë ndarë me mediat ndërsa Yang është ndarë nga bashkëshortja e tij./Burimi:https://www.dailymail.co.uk/news/article-6902875/Man-catches-wife-cheating-good-friend-accidental-dashcam-footage.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR1gzNj6T-PUpNdMsz3Am5V-9g_DMv_uf6OvFftQtwfYbhwoN1EN37ZtlDA

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: