Connect with Us

Foto/Ish banorja e BB i “heq” mendjen edhe vajzave:”Do e lë burrin për ty”

Kryesore Show Biz

Foto/Ish banorja e BB i “heq” mendjen edhe vajzave:”Do e lë burrin për ty”

Publikuar

-

Ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, Françeska Jace,  është tepër aktive në profilin e saj në Instagram dhe pozat seksi marrim gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm të gjinisë mashkullore, por edhe të asaj femërore.

Në njërën prej pozave të publikuara së fundmi, një ndjekëse e ‘akuzon’ Françeskën se e ka ndarë nga burri me bukurinë që ka.

“Françi, na ndave nga burri. Nuk i pëlqej më unë.”, i shkruan fansja të cilës Françeska ja ka kthyer me humor:

“Hahaha të bëj biletën unë dmth”, duke nënkuptuar që të largohet nga vendi.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: