Connect with Us

Princesha vazhdon të thyejë rregullat/Nuk do të ketë fotografi të familjes kur të lindë

Kryesore Show Biz

Princesha vazhdon të thyejë rregullat/Nuk do të ketë fotografi të familjes kur të lindë

Publikuar

-

Meghan Markle do të mundohet ta mbajë jetën e saj private, sa më private të jetë e mundur, dhe pallati mbretëror e konfirmoi.

“Duka dhe dukeshja e Sussex janë shumë mirënjohës për vullnetin e mirë që kanë marrë nga njerëzit në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe në mbarë botën, ndërsa po përgatiten të mirëpresin foshnjën e tyre”, thuhet në një deklaratë të publikuar të enjten në mëngjes.

“Lartësitë e tyre mbretërore kanë marrë një vendim personal për të mbajtur planet rreth ardhjes në jetë të fëmijës së tyre private. Duka dhe Dukesha presin me kënaqësi të ndajnë lajmin emocionues me të gjithë pasi të kenë pasur rastin të festojnë privatisht si një familje e re”.

Kjo me sa duket do të thotë se Meghan dhe Harry do të thyejnë protokollin mbretëror dhe nuk do të ketë fotografi tradicionale të familjes jashtë spitalit.

Kjo gjithashtu do të thotë se nuk do të ketë një lajmërim të jashtëzakonshëm për lindjen nga Pallati Buckingham, ashtu siç ndodhi me Kate.Ajo që mbetet e paqartë është nëse do të ketë ose jo një përshëndetje tradicionale nga Kulla e Londrës, një formë standarde e festimit mbretëror kur foshnja lind.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: