Connect with Us

“Nuk është shaka!”/Ariana Grande trishton fansat pasi zbulon sëmundjen nga e cila vuan

Kryesore Show Biz

“Nuk është shaka!”/Ariana Grande trishton fansat pasi zbulon sëmundjen nga e cila vuan

Publikuar

-

ariana grande

Ariana Grande gjithmonë ka folur hapur për përvojën e saj duke u përballur me stresin post traumatik pas bombardimeve të Mançesterit në koncertin e saj në vitin 2017.Në një postim të fundit në Instagram të enjten, këngëtarja postoi një screenshot të disa fotove të skanimit të trurit të saj.

Në të kaluarën, ajo tha se terapia i shpëtoi jetën edhe pse pranoi se ajo kurrë nuk ndalon së menduari për ngjarjen.

Grande bënte krahasimin se si duhet të jetë një tru normal, me atë të dikujt që vuan nga PTSD (Post Traumatic Stress Disorder).

“Nuk është shaka”, shkroi Grande në postimin e saj i cili është disi i paqartë se kur është bërë, edhe pse dyshohet të jetë i fundit, pasi stresi dhe trauma kanë shumë mundësi të të ndryshojnë trurin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: