Connect with Us

“Pse nuk nxjerr foto me motrën?”/Keisi rrëfen sekretet e familjes

Kryesore Show Biz

“Pse nuk nxjerr foto me motrën?”/Keisi rrëfen sekretet e familjes

Publikuar

-

keisi dhe stresi

Keisi shpesh ka deklaruar se familja është gjëja më e shtrenjtë për të, duke iu referuar edhe martesës me reperin. është kthyer në një personazh të njohur në rrjetet sociale. Pasi romanca e saj me reperin shqiptar Stresi u bë publike, e gjithë vëmendja shkoi te Keisi. Ajo ndan shpesh detaje për jetën e saj private dhe është shumë e hapur me ndjekësit.

Një prej ndjekësve të saj në Instagram, e pyet për arsyen pse nuk poston foto me të motrën dhe arsyeja sipas Keisit lidhet me privatësinë.

“Nuk postoj foto me motrën apo me shumë pjesëtar të familjes, sepse nuk dua që ata të njihen, të gjykohen dhe t’i marrë njeri mësysh. Duan privatësinë dhe unë mundohem t’jua ruaj. Vetëm kur më dalin ato fotot e vëllait të vogël aq i mirë, s’rri dot”, shkroi Keisi në Insta Story.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: