Connect with Us

Si të shpëtoni prej varësisë nga telefoni? Kjo kompani bën ndryshimin e madh me këtë shpikje

Life Style

Si të shpëtoni prej varësisë nga telefoni? Kjo kompani bën ndryshimin e madh me këtë shpikje

Publikuar

-

Së fundmi Light prezantuar produktin e radhës të quajtur Light Phone 2, një version i përditësuar që thuhet se është më efektiv në largimin e smartfonëve nga njerëzit.Pajisja e re e Light, e quajtur ndryshe edhe ‘celulari budalla’ mund të bëjë thirrje, mesazhe e madje të tregojë rrugën, por nxjerr jashtë loje rrjetet sociale.

Celularët Light kryejnë vetëm funksione bazë si kryerja e telefonatave, dërgimi i mesazheve si dhe tregimi i orës.

Light Phone 2 ka lidhje 4G LTE, portë për mbushje, USB-C, portë për kufje, bateri të madhe e Bluetooth.

Sa i përket çmimit, Light Phone 2 pritet të kushtojë rreth 300 dollarë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: