Connect with Us

Nëse ndaheni me këto shenja të horoskopit duhet të keni kujdes/Janë përgjues të tmerrshëm

Kuriozitete

Nëse ndaheni me këto shenja të horoskopit duhet të keni kujdes/Janë përgjues të tmerrshëm

Publikuar

-

shenja horoskopi sherr

1. Bricjapi

Ata janë më “përgjuesit” nga të dymbëdhjetë shenjat e zodiakut. Kjo për shkak se ata nuk e pranojnë faktin që dashuria e tyre e madhe nuk është më me ta.

Ata duan të dinë çdo hap që ata marrin dhe mënyra më e mirë për ta kuptuar është spiunimi i rrjeteve të tyre sociale.

2. Dashi

Njerëzit e këtij segmenti të zodiakut janë të paqëndrueshëm dhe e kanë të vështirë të pranojnë se dashuria e tyre e madhe nuk është më me ta.

Kur ata bien në dashuri është e vështirë të harrojnë atë person që ishte dashuria e tyre e madhe, edhe pse ata zakonisht pretendojnë se nuk e kujtojnë më.

3. Binjakët

Ajo që karakterizon i Binjakët është se janë posesive. Ato nuk lëshohen lehtësisht dhe megjithëse i kanë refuzuar, gjithmonë do të jenë për ta, kur kanë nevojë.

Prandaj, kjo shenjë e zodiakut gjithmonë do të spiunojë çdo hap të atij personi, i cili i hodhi poshtë ata.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: