Connect with Us

“Unë nuk lahem”/Këngëtari i njohur shokon fansat me deklaratën e tij

Kryesore Show Biz

“Unë nuk lahem”/Këngëtari i njohur shokon fansat me deklaratën e tij

Publikuar

-

Këngëtari i hitit “Youth” Shawn Mendes  është një ndër djemtë më të pëlqyer nga gjinia femërore dhe pamja e tij me fytyrën e pastër dhe tiparet e theksuara e kanë bërë atë të cilësohet shpesh si një ndër meshkujt simpatik në Hollywood.

Ai është kthyer shumë shpejt në një ndër këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën dhe ndonëse i ri në moshë ka arritur një sukses të madh dhe këngët e tij janë kthyer në super hite.

Megjithatë, ai i ka shokuar të gjithë fansat kur ka pranuar publikisht se nuk e ka larë asnjëherë fytyrën e tij.Teksa u pyet se çfarë rutine ndjek për lëkurën ai tha: “Nuk gënjej kur ju them se unë nuk e laj fytyrën time. Unë meditoj shumë dhe mendoj se lëkura juaj ndikohet shumë nga mënyra se si ndiheni. Ti mund ta pastrosh fytyrën, por nëse ndiheni të lumtur, nuk do të keni asnjë problem me të edhe nëse se lani”, ka thënë këngëtari teksa të gjithë kanë mbetur pa fjalë.

Shawn Mendes Updates@MendesCrewInfo

Fan: “Your skin always looks perfect, what’s your skincare routine?”

Shawn: “I’m not lying when I tell you guys that I don’t wash my face! I meditate a lot. I think skin is very based on how you’re feeling. You could rub dirt on your face & if you’re happy, you won’t break out!” pic.twitter.com/YF6ArJHl0t

440 people are talking about this

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: