Connect with Us

Foto/Jeta luksoze e 21 vjeçares e martuar me manjatin rus 57 vjeçar

Kryesore Show Biz

Foto/Jeta luksoze e 21 vjeçares e martuar me manjatin rus 57 vjeçar

Publikuar

-

Prej afro 3 vitesh ata jetojnë të lumtur e të martuar, e gjithçka duket normale, por historia e tyre nuk nis 3 vite më parë.Romanca e çiftit kontraversal ka nisur më tepër se 6 vite më parë kur 18-vjeçarja Adamenko u largua banesa e saj në rajonin e Siberisë.

Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse “Lukoil”, është martuar në korrik të 2016-s me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.Por sipas revistës së “Prospekt Mira” ata janë lidhur bashkë kur ajo ka qenë 14 vjeçe, edhe pse kjo nuk lejohet qoftë sipas ligjeve Ruse apo dhe atyre të Singaporit ku mosha e lejuar për marrëdhënie seksuale është 16.

Jeta e Elizabeta Adamenko nuk mund të mbetet jashtë vëmendjes së botës së “thashethemeve” sepse ajo ekspozon foto të jetes luksoze dhe udhëtimet që nuk mungojnë.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: