Connect with Us

Foto/Njihuni me modelen seksi shqiptare që po “pushton” Amerikën

Kryesore Show Biz

Foto/Njihuni me modelen seksi shqiptare që po “pushton” Amerikën

Publikuar

-

Xhesika Berberi apo Adrola Dushi kanë qenë vetëm dy nga modelet që hynë në botën e modelingut në Amerikë, por tani iu prezantojmë me fenomenin Lorena Haliti.Shqiptarja nga Kosova është pjesë e disa kompanive të modelingut si,Wilhelmia e Londrës, MP Atlanta, Miami dhe Los Angeles.Së fundmi ajo ka qenë imazhi i marketingut për kompaninë “Ignite”, “Forever 21”, “Pretty Little Thing”, “The Kript”, madje ka pozuar edhe për “Puma”-n.

Ndërsa ka 150 mijë ndjekës në Instagram, Lorena mësohet se nisi të postonte imazhe lidhur me modelingun në dhjetor të 2012-s.

22-vjeçarja ka lindur në Idaho, por ka origjinë shqiptare, gjë që e ka pranuar edhe në të dhënat e rrjeteve sociale. Brunia me sytë jeshile mund të themi se ka një pamje kaq perfekte dhe me siguri fotot e saj në Instagram do t’iu fiksojnë para ekranit.Dhe në 2013-n ajo është kurorëzuar “Miss Idaho Teen”.

 

 

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: