Connect with Us

Nga torta me domate tek muri plot trëndafila/Ija e Bes Kallakut feston ditëlindjen e veçantë

Kryesore Show Biz

Nga torta me domate tek muri plot trëndafila/Ija e Bes Kallakut feston ditëlindjen e veçantë

Publikuar

-

Për të gjithë ju që nuk e dini, Ija gjyshja e Bes Kallakut, mbushi plot 80 vjeçe dhe nipi i saj mendoi ta surprizonte me një festë të madhe për ditëlindjen e saj.

Bes Kallaku ka publikuar në orët e para të mëngjesit një video ku shfaqet duke kërcyer e kënduar me gjyshen e tij.

Në sfond shfaqet një mur plot trëndafila ku shkruhet me krenari mosha e Ijes, e cila duket tejet në formë edhe pse 80 vjeçe.

Nuk ka munguar urimi i veçantë i Besit në Instagram, i cili i shpreh dashurinë Ijes:

“Ija ime, shpirti im i butë, luledelet e mia, natyra ime, thjeshtësia ime, kripa e bukës time, Perëndesha e femijërise time, urime 80-vjetorin. Të dua sa 100 diej. Lavdi Zotit të kemi në formë”, shkruanj Besi.

 

Por më e veçantë ishte torta e famshme e ditëlindjes, e cila dukej si një kopsht me domate dhe kastraveca, fiksimi i Besit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: