Connect with Us

Java e dytë e “Coachella”-s/Njihuni me trendet e reja që bënë namin këtë pranverë

Fashion

Java e dytë e “Coachella”-s/Njihuni me trendet e reja që bënë namin këtë pranverë

Publikuar

-

Fundjava e parë e festivalit “Coachella” , e cila filloi të premten, më 12 prill, tërhoqi një sërë të famshëm nga Gigi Hadid te Kendalll Jenner dhe me interpretues si Ariana Grande, Janelle Monáe etj.

Ndërkohë të premten, më 19 prill nisi fundjavën e dytë dhe e fundit e “Coachella”-s, dhe sigurisht që disa prej të pranishmëve sollën veshjet më të veçanta.

Ikonat e stilit në skenë dhe jashtë saj, na treguan se ku duhet të fokusohemi për gardërobën e verës dhe ne ju ftojmë t’i shihni më poshtë disa nga veshjet më interesante:

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: