Connect with Us

“Faleminderit njeriu im i zemrës”/Olsi Bylyku zbulon pamjet e ditëlindjes të organizuar nga e dashura

Kryesore Show Biz

“Faleminderit njeriu im i zemrës”/Olsi Bylyku zbulon pamjet e ditëlindjes të organizuar nga e dashura

Publikuar

-

Aktori dhe moderatori i BE-coffe, Olsi Bylyku, ka publikuar pamjet e 21- vjetorit që festoi me njerëzit e tij të dashur!

E gjitha ishte një surprizë e njeriut të tij të zemrës, për të cilën aktori shpreh falenderimet e tij personale.E gjithë festa ishte e organiuar nga partnerja e aktorit, nga fishekzjarrët te darka elegante me të afërmit.

Bukuroshja brune që i ka rrëmbyer zemrën Olsit ishte bërë mjaft simpatike e veshur me një kostum të bardhë.

 

 

Nuk mungojnë edhe fotot e çiftit, i cili tashmë po e shijon romancën e tij lirshëm në publik.

“Faleminderit njeriu im i zemrës për këtë surprizë të paharruar!”, shkruan Olsi në Instagram.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: