Connect with Us

“Eshtë tendencë shqiptare për të blerë klikime”/Madonna i kthen përgjigje moderatorit shqiptar

Kryesore Show Biz

“Eshtë tendencë shqiptare për të blerë klikime”/Madonna i kthen përgjigje moderatorit shqiptar

Publikuar

-

Në media ditën e djeshme bëri bujë një deklaratë e motrave Koçi të cilat kritikonin artistët shqiptarë duke thënë se i blejnë klikimet pasi marrin miliona të tilla brenda orës, ndërkohë që artistët me famë botërore si Maluma dhe Madonna mezi kanë arritur 3 milion për 24 orë.

 

Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar së fundmi edhe moderatori i emisionit “Trokit”, Ermal Peçi i cili po ashtu si Eni dhe Greta ka thumbuar artistët shqiptar.

“3 milion për 24 orë? Kaq pak për 2 emrat më me influencë? Këngëtarët tanë shkojnë miliona për një orë Madonna do ndihmë?.”, ka shkruar ai duke etiketuar Madonnën dhe Malumën. Më pas Ermali ka thënë se Madonna i ka kthyer përgjigje në lidhje më këtë postim të tij.

“Hey Ermal, unë nuk pëlqej të blej klikime, e di është një tendencë shqiptare por jo për mua”, shkruhet në postimin e Ermalit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: