Connect with Us

Angelina Jolie merr vendimin drastik/I lë pasurinë vetëm njërit prej fëmijëve

Kryesore Show Biz

Angelina Jolie merr vendimin drastik/I lë pasurinë vetëm njërit prej fëmijëve

Publikuar

-

Dyshja Angelina Jolie dhe Brad Pitt i dhanë fund lidhjes 2 vite më parë dhe marrëdhënia e tyre siç është përfolur ka qenë e tensionuar.

Por së fundmi të gjithë janë shokuar pasi është mësuar se Angelina do t’ia lë të gjithë pasurinë e saj vetëm njërit prej djemve, Madoxx i cili është fëmija i adoptuar i çiftit të famshëm. Sipas “National Enquirer”, aktorja e famshme do t’i lë 116 million dollar pasuri Madoxx duke përjashtuar kështu të 5 fëmijët e tjerë dhe duke mos ju lënë asgjë.

Siç raportojnë mediat e huaja, Jolie e ka marrë këtë vendim pasi Madoxx është i vetmi që e mbështeti në divorcin me Brad Pitt dhe gjatë gjithë kohës mori anën e saj, po ashtu thuhet se Jolie ka paraqitur dokumentet që të rimarr mbiemrin  saj dhe ka hequr dorë nga mbiemri Pitt.

 

 

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: