Connect with Us

Rregullat drastike/Çfarë nuk lejohet të bëjnë princeshat gjatë shtatzanisë

Kryesore Show Biz

Rregullat drastike/Çfarë nuk lejohet të bëjnë princeshat gjatë shtatzanisë

Publikuar

-

Asnjë nuk ja kalon rregullave që princeshat duhet të ndjekin që nga momenti që mësojnë se një bebe mbretërore do t’i bashkohet pallatit.

Për më tepër mësojini më poshtë rregullat drastike…

1. Kur bebushi lind, ky flamur ngrihet nëpër të gjithë Anglinë

2. Lajmi i një shtatzënie mbretërore jepet pas 12 javësh.

3. Princesha shtatzënë duhet t’i mbajë gjithnjë këmbët e mbuluara.

4. Mbretëresha është e para që mëson ardhjen e bebushit në jetë.Protokolli thotë se është ajo e cila duhet ta marrë vesh lajmit para kujdo tjetër.

5. Nuk bëjnë festë mirëseardhjeje, pavarësisht asaj që Meghan organizoi pak muaj më parë.

6. Mamitë mbretërore janë gjithnjë të përfshira.

7. Të gjithë bebat mbajnë të njëjtën veshje pagëzimi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: