Connect with Us

Video/ “Të gjithë do të donin të binin në prangat e saj”, njihuni me gardisten më seksi në botë

Showbizz

Video/ “Të gjithë do të donin të binin në prangat e saj”, njihuni me gardisten më seksi në botë

Publikuar

-

Konkursi i bukurisë nuk përfshin vetëm vajzat që merren me modeling por edhe të profesioneve të ndryshme. Anna Khramtsova është zgjedhur si vajza më e bukur e Gardës Kombëtare Ruse.

31-vjeçarja e cila është nënë e një  fëmije ka arritur të marrë plot 57,000 vota duke rrëmbyer kështu çmimin si më e bukura.

Anna bën pjesë në grupin e sigurisë që merren posaçërisht me sigurinë e Presidentit rus Vladimir Putin.

“Unë jam krenare për të vazhduar traditën e familjes”,-thotë 31-vjeçarja, e cila pranon se ka qenë viktimë e shakave seksiste adresuar nga kolegët e saj.

https://www.youtube.com/watch?v=bVcMhuBbaGk

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: