Connect with Us

“Më në fund e divorcuar”/34 vjeçarja organizon festën luksoze pas ndarjes

Kryesore Show Biz

“Më në fund e divorcuar”/34 vjeçarja organizon festën luksoze pas ndarjes

Publikuar

-

Catherine Navarro u martua me bashkëshortin e saj Marc kur ishte 20-vjeçe, një vendim, sipas saj, i nxituar pasi nuk vonoi shumë dhe u pendua.

Marrëdhënia e tyre shumë shpejt filloi të bëhej e padurueshme dhe Catherine mori vendimin për divorc, por bashkëshorti kishte refuzuar por më pas Marc papritmas u zhduk dhe 34-vjeçarja mbeti gjyqeve për 15 vite duke u marrë me procedura në mungesë të tij.

Më pas 34-vjeçarja nga New Jersey ishte aq e lumtur pas divorcit saqë bëri një festë luksoze për ta shënuar si ditë.Festa e saj ishte e mbushur me tullumbacë, fruta, ëmbëlsira dhe fjalë të tilla si “ e sapo dalë nga martesa.”

Pas 15 vitesh betejash ligjore, Navarro u shpreh:

Isha shumë e lumtur që më në fund do të kisha sërish mbiemrin tim të vajzërisë dhe që më në fund shpëtova prej tij. U gëzova kaq shumë. Më duket sikur jam 20-vjeçe sërish.”

Burimi:https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6963685/Woman-throws-divorce-party-spending-15-years-trying-separate-husband.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR3E-BxvBbZJCG_VwGIOaP14Scq8C2XTRoE3YI-4xXZYmjLxGTsorkksSCU

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: