Connect with Us

“Nuk u ndalën së më gjykuari”, Ava Max rrëfen për periudhën e saj të errët

Showbizz

“Nuk u ndalën së më gjykuari”, Ava Max rrëfen për periudhën e saj të errët

Publikuar

-

Ava Max është këngëtarja me origjinë shqiptare që arriti të prekte majat e klasifikimeve të top listave botërore vetëm me 2 singëla, “Sweet but Psycho” dhe “So am I”.

Sot ajo numëron miliona views dhe po korr mjaft sukses në skenat ndërkombëtare. Gjatë një dokumentari Ava ka rrëfyer historinë e jetës së saj nga fillimi ku ajo u zhvendos së bashku me familjen e saj në SHBA.

Prindërit e mi erdhën në SHBA ku nuk dinin as gjuhën dhe as nuk kishin para. Ata punuan shumë fort për të arritur atë që kanë sot”– është shprehur Ava Max.

Jam rritur duke qenë shpeshherë pre e diskriminimit apo ngacmimeve në shkollë dhe nuk u përshatata dot kurrë me ambientin.

Më parë mendoja që nuk ishte normale kjo gjë por tashmë e kuptoj që ishte normale pasi ne jemi vërtetë ndryshe nga të tjerët.

Ne jemi unikë dhe jemi të gjithë njerëz të mrekullueshëm.-vazhdoi më tej këngëtarja.

Ylli ka folur gjithashtu dhe për pjesën ku është ndjerë e paragjykuar nga njerëzit përrreth për shkak të looku të saj.

“ Prerja ime e flokëve tregon forcën dhe atë që njeriu mund të bëjë atë që dëshiron pa e vrarë mendjen për atë çka të tjerët mund të mendojnë. Të gjithë filluan të më shikonin çuditshëm dhe më thonin të mos  e mbaja më këtë model flokësh. Në ato momente isha Wow njerëzit nuk ndalojnë dot së gjykuari.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: