Connect with Us

Soni Malaj ndez Amfiteatrin/ Një recital për tu mbajtur mend gjatë

Kryesore Show Biz

Soni Malaj ndez Amfiteatrin/ Një recital për tu mbajtur mend gjatë

Publikuar

-

Soni Malaj ka mbajtur ditën e djeshme recitalin e saj të parë në Amfiteatrin e Tiranës. I ftuar special në këtë koncert ishte dhe reperi nga Kosova shumë i dashur për publikun, Majk.

Soni këndoi disa nga baladat që e kanë identifikuar atë ndër vite si ‘Shpirti im binjak’, ‘Të dua ty’ apo ‘Përgjithmonë’.

Këngëtarja është kujdesur deri në detaje duke filluar nga veshja e deri tek koreografitë që e kanë shoqëruar gjatë gjithë mbrëmjes.

Majk gjithashtu arriti të ngrinte në këmbë gjithë amfiteatrin me hitet e tij ndër vite. Ashtu si në çdo dalje të tijën publike, reperi i surprizoi të gjithë me performancën live dhe plot energji.

‘1 në 1 milion’, ‘Çikita’, ‘Pasha jetën’ e deri tek hiti i tij më i fundit ‘ Sa gjynah’, ishin këngët që Majk interpretoi duke bërë të mundur që të rinj e të ‘vjetër’, të vegjël apo të rritur, të kërcenin së bashku me të.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: