Connect with Us

Biznesmeni shqiptar thyen tabutë/Pozon me makeup dhe rruaza perlash në duar

Kryesore Show Biz

Biznesmeni shqiptar thyen tabutë/Pozon me makeup dhe rruaza perlash në duar

Publikuar

-

Drejtuesi i nje kompanie ndërmjetësimi mes punonjësve dhe punëdhënësve Elton Ilirjani, foli hapur në “Opinion” në janar të vitit të kaluar,për intervistat e punës në të cilat vajzat flirtojnë me të, por ai nuk ndihet i tërhequr prej tyre dhe pranoi publikisht se është homoseksual.

Këtë përvjetor te 7-të të kompanisë që drejton, biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani zgjodhi ta festojë me një shërbim fotografik të realizuar nga Fadil Berisha.

Me makeup të plotë, penel, buzëkuq, ton sysh, dhe rruaza perlash nëpër duar, Elton Ilirjani thuajse nuk njihet në fotografinë e publikuar prej tij në Instagram. “Kjo është një mënyrë për të përçuar filozofinë e biznesit që drejton: të pranuarit të diversitetit është sipas tij, çelësi i suksesit”, thotë ai.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: