Connect with Us

Rihanna poston foton me intimo/ Këngëtari harron dhunën dhe e quan ‘mbretëreshë’

Kryesore Show Biz

Rihanna poston foton me intimo/ Këngëtari harron dhunën dhe e quan ‘mbretëreshë’

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Rihanna ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me intimo të firmës së saj.

Sigurisht që fotoja ka marrë me miliona pëlqime dhe komente por komenti që ka rënë në sy ka qenë ai i këngëtarit Chris Brown.

E lindur për të thyer rrjetin! Vazhdo shkëlqe mbretëreshë dhe një tjetër këngë të lutem.

Le të kujtojmë se dyshja kanë qenë të lidhur së bashku vite më parë ku Chris Brown ushtroi dhunë fizike ndaj këngëtares.

Sot ata ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë pavarësisht të gjitha atyre që ndodhen.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: