Connect with Us

“A do të doje të merrje pjesë në Eurovizion”/ Ronela Hajati zbulon ëndrrën në sirtar

Kryesore Show Biz

“A do të doje të merrje pjesë në Eurovizion”/ Ronela Hajati zbulon ëndrrën në sirtar

Publikuar

-

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo është vlerësuar gjithmonë për performancat e saj në skenë dhe këngët e saj janë nga më të dëgjuarat.

E ftuar në BE Coffee ajo është pyetur nëse do të donte të merrte pjesë në Eurovizion. Ronela është përgjigjur:

“Po pse jo. Gjithë këngëtarët kanë qejf të jenë njëherë atje. Është skenë e madhe e bukur. Është eksperiencë ndryshe nga cka jemi mësuar ne ktu në Shqipëri.”

Më tej ajo ka zbuluar dhe ëndrrën e saj në sirtar teksa u pyet nëse do të donte të drejtonte ndonjë emision.

“Do kisha shumë qejf të isha prezantuese e një emisioni por ëndrra ime në sirtar është të bëhem drejtore televizioni”-është shprehur ajo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: