Connect with Us

65-vjeçari lë pa fjalë Taynën/ I bën propozimin e papritur

Kryesore Show Biz

65-vjeçari lë pa fjalë Taynën/ I bën propozimin e papritur

Publikuar

-

Këngëtarja e hitit “Columbiana”, Tayna, ka arritur të bëhet një nga më të dëgjuarat nga të rinjtë shqiptarë.

Edhe pse është vetëm fillimi i karrierës së saj ajo numëron me miliona klikime në Youtube si dhe ështëcilësuar si fenomeni i vitit.

Reperja është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat e saj pjesë nga përditshmëria si dhe destinacionet ku do të jetë për koncertet jashtë dhe brenda vendit.

Në njërin nga postimet e fundit të Taynës ka komentuar një ndejkës i saj i moshës 65-vjeç.

“Jam 65 vjeç, dua një nuse të martohem 20 – 25 vjeçe. Jetoj vetëm. Çunat i kam në Amerikë dhe Hollandë. Para kam dhe jam shumë i mirë për seks”, shkruajti ai në fotografinë ku reperja tregonte se do mbajë një koncert në Tiranë.

Ky koment i bëri përshtypje Taynës, e cila ia ktheu duke i shkruajtur: “Zoti të udhëzoftë mixh”. Kështu ajo i shkruajti me respekt pasi mixh nënkupton xhaxha.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: